سیلندر هوشمند

سیلندر هوشمند

یکی از مشکلاتی که در مجهز کردن یک درب همواه با آن روبرو هستیم تخریب ،کابل کشی ،نصب قفل و سایر موارد است که باعث بالا رفتن هزینه در نصب دستگاه های کنترل تردد میگردد.

تمامی دستگاه هایی که در بازار موجود است بجز قفل های دستگیره ای یا هتلی نیازمند کابل کشی و نصب قفل است.

به تازگی قفل هایی تولید شده که نیازی به کابل کشی و نصب قفل روی چارچوب ندارد و به راحتی روی تمامی درب های آپارتمانی اعم از درب معمولی و ضد سرقت نصب میشود نام این قفل ها قفل سیلندری است.

قفل های سیلندری طوری طراحی شده اند که در چند دقیقه نصب میشوند و امکانات خوبی را در اختیار کاربر قرار میدهند.

روش شناسایی کاربر در این نوع قفل از سه طریق میتواند انجام شود :

1-وارد کردن رمز

2-کارت و یا تگ جاسوئیچی

3-اثر انگشت

سیلندرها در دو نوع تولید شده است ،روش شناسایی در نوع اول بصورت کارت و یا رمز انجام میشود و در نوع دوم کاربر با استفاده از اثر انگشت میتواند درب را باز کند.

در مدل اول برای هر کاربر یک کارت ، تگ و یا رمز صادر میشود و کافی است کاربر برای ورود کارت خود را به قفل نزدیک کند و یا رمز خود را با استفاده از صفحه کلید کوچکی که روی قفل تعبیه شده وارد کرده تا درب باز شود.

ولی در مدل دوم خبری از کارت و رمز نیست بلکه باید در ابتدا اثر انگشت کاربران در قفل ثبت شده باشد و کاربربا استفاده از اثر انگشت خود میتواند درب را باز کند.

روش نصب این قفل بقدری ساده است که حتی فکرش را هم نمیکنید. ابتدا توپی و یا سیلندر درب را باز میکنید و سپس سیلندر دستگاه کنترل تردد را بجای سیلندر قبلی نصب میکنید.

قفل سیلندر هوشمند – سیلندر هوشمند – امن افزار پویا

 

این دستگاه ها با استفاده از نرم افزار موبایل هم قابل کنترل می باشند و شما میتوانید کاربران را تعریف کرده و یا پاک نمایید.

در برخی از این قفل ها میتوان از راه دور با استفاده از اینترنت تمامی گزارشات باز شدن درب را استخراج کرد و یا درب را باز کرد.

تغذیه این دستگاه ها از طریق باطری داخلی انجام میشود که عمر بالایی دارند و در بعضی از مدل های تولید شده درصورت اتمام باطری میتوان با استفاده از شارژر موبایل دستگاه را روش و درب را باز کرد.

البته وضعیت دستگاه هم در برنامه ای که روی گوشی شما نصب شده قابل روئیت می باشد از جمله وضعیت درب و همچنین وضعیت باطری دستگاه .

تمامی گزارشات مربوط به رفت و آمد کاربران در نرم افزار گوشی شما ثبت میشود و شما میتوانید نظارت کامل بر رفت و آمد ها داشته باشید.

سرعت تغییر بسیار بالاست باید ما هم به روز شویم.

پست‎های مرتبط:

قفل برقی

قفل برقی  یکی از ارکان اصلی سیستم کنترل تردد قفل...

دستگاه کنترل تردد

دستگاه کنترل تردد Access Control وظیفه دستگاه کنترل تردد شناسایی...

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?